Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

dietetyk, psychodietetyk

Agnieszka Ślusarska-Staniszewska

DIETETYK KLINICZNY, PSYCHODIETETYK

 

Cześć! Miło mi, że jesteś! Mam na imię Agnieszka. Jestem dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem oprócz tego specjalistą SOIT-School Of Insulinresistance Therapy, autorką książki DIETA#bez cukru. Dlatego możesz mieć pewność, że mam wiedzę na temat różnych jednostek chorobowych i będę wiedziała jak Ci pomóc.

Tym niemniej wychodzę z założenia, że studia i szkolenia to nie wszystko. Za wiedzą teoretyczną zawsze stoi człowiek, jego historia i budujące go doświadczenia. W związku z tym również z nich czerpię pomysły i wartości, którymi chcę się z Tobą dzielić na konsultacjach .

Jestem córką lekarzy, a mimo to niestety byłam wychowana na słodyczach. Co więcej, śmiało mogę przyznać, że jeszcze na studiach (nomen omen dietetycznych), byłam od nich uzależniona. Długo nie praktykowałam zdrowego żywienia.

Jako danie popisowe serwowałam smażoną na patelni, kukurydzę z puszki, a na deser tosty z masłem orzechowym i dżemem… Co prawda mam do nich sentyment, bo, choć żywieniowo i kulinarnie jestem już daleko do przodu, to właśnie nimi te 18 lat temu zdobyłam serce mojego męża;)

Ostatecznie, w konsekwencji tych zaniedbań żywieniowych, przez wiele lat zmagałam się z zaburzeniami hormonalnymi i problemami z zajściem w ciążę. Aktualnie jestem, zdrową mamą dwójki cudownych dzieciaków. Co więcej, dzieci dodatkowo poszerzyły moje horyzonty o świat karmienia niemowląt  i maluchów. Codziennie łączę pracę, opieką nad Polką i Staśkiem, gotowaniem i realizacją własnych pasji.

Dlaczego Ci to mówię? Co Ty będziesz z tego mieć?

Dzielę się tym przede wszystkim po to abyś miał świadomość, że wiem co możesz czuć i wiem jak Cię wesprzeć abyś osiągnęła swój cel. Wiem też, że ZMIANA JEST MOŻLIWA, że wyposażona w odpowiednią strategię DASZ RADĘ.

Nie oceniam, a słucham i wraz z Tobą staram się ustalić działania dopasowane do Twoich możliwości. Nie masz czasu gotować codziennie innego obiadu? Ok, zrobimy tak abyś gotowała na dwa lub trzy dni.

Nie wyobrażasz sobie obiadu bez ziemniaków? Ok, tak je przygotujesz i tak zbliansuje Twój posiłek, że będziesz mogła je jeść kilka razy w tygodniu.

Dam Ci odpowiednie narzędzia oraz wiedzę, dzięki której zakupy czy rodzinne obiady nie będą już stresem. Nie przejmuj się jeżeli masz mało czasu, dwie lewe ręce w kuchni, a Twoje nawyki dalekie są od ideału. Ogólnie rzecz biorąc pokaże Ci, że gotowanie może być proste i przyjemne, a Ty poczujesz jak ogromnie przekłada się to na Twoje samopoczucie, wyniki badań oraz cele jakie chcesz osiągnąć.

Nauczę Cię jak zdrowo jeść i nie zwariować. Uwierz, że Ty też możesz być manegerem własnego ciała i nawet będąc na diecie, bez wyrzutów sumienia pójść do restauracji, czy zjeść czekoladę.

Ofertę kieruję właśnie do Ciebie po to aby pomóc Ci w obaleniu błędnych przekonań i dotychczasowych trudności. Pracuje przede wszystkim z kobietami i mężczyznami z:

  • nadwagą
  • insulinoopornością,
  • Hashimoto
  • cukrzycą,
  • niepłodnością,
  • kobietami w ciąży i karmiących piersią
  • dziećmi w okresie rozszerzania diety
  • kobietami, które mimo przeciwności chcą zrobić coś dla siebie

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Stale się dokształcam uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Na spotkaniach chętnie przeglądam wyniki badań, aby jak najlepiej dostoswoać dietoterapię.

Prywatnie kocham sport…szczególnie ten z żyłką adrenaliny.  Latem skaczę w wake parku,  zimą walczę ze snowboardem. Morsuje, gdy dzieci śpią biegam i czytam książki. Kocham podróże, a w swoich wojażach staram się łączyć odkrywanie nowych smaków, z eksploracją ciekawych miejsc do realizacji sportowych zajawek.

To tyle o mnie. Teraz czekam na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596