Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

Agnieszka Ślusarska-Staniszewska

AGNIESZKA ŚLUSARSKA-STANISZEWSKA - dietetyk, specjalista ds. żywienia
DIETETYK KLINICZNY, PSYCHODIETETYK
Dyplomowany dietetyk kliniczny i psychodietetyk, właścicielka poradni 4LINE. Absolwentka WUM na wydziale Żywienie Kliniczne, SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji  oraz Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Od 8 lat pracuję z tzw “trudnymi przypadkami”. Co najbardziej lubię 🙂 Mam tytuł specjalisty przyjaznego insulinoopornym z certyfikatem SOIT – School Of Insulinresistance Therapy. Zajmuję się przede wszystkim osobami nadwagą i otyłością zaburzeniami metabolicznymi, Hashimoto, PCOs, insulinoopornością, cukrzycą, niepłodnością, pacjentami po operacjach bariatrycznych, z nietolerancjami pokarmowymi,. Prowadzę także diety kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci. Stale się dokształcam uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama cudownego młodego człowieka. Pasjonatka dalekich podróży i sportów ekstremalnych,  w tym wakeboardu i snowboardu. W swoich wojażach stara się łączyć odkrywanie nowych smaków, z eksploracją ciekawych miejsc do realizacji sportowych zainteresowań.

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596