Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

PSYCHOLOG-PSYCHODIETETYK

Paulina Pawełczyk

Psycholog i psychodietetyk.  Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz uczestniczka studiów podyplomowych z poradnictwa psychologicznego i interwencji kryzysowej na APS oraz studiów podyplomowych z psychodietetyki na SWPS.

Pracuje z osobami potrzebujących wsparcia w osiągnięciu i utrzymaniu motywacji do zmiany nawyków żywieniowych, utraty kilogramów oraz utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Pomaga pacjentom zmagającym się z otyłością i nadwagą, a także doświadczających zaburzeń odżywiania takich jak anoreksja, bulimia, napady objadania się. Prowadzi poradnictwo dla tych, którzy chcą powrócić do stanu równowagi życiowej i tych, którzy doznali kryzysu lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.  Obecnie pracuje w Instytucie Żywności i Żywienia, gdzie współpracuje i wspiera Zespół DIetetyków z Centrum Dietetycznego Online.

 

Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywała odbywając praktyki na psychiatrycznym oddziale dziennym Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz pracując jako psycholog w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

 

Prywatnie oddaje się czytaniu książek, spacerom z psem i gotowaniu.

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596