Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

Dietetyk, specjalista ds. żywienia

Paulina Gąsiewska

Paulina Gąsiewska - dietetyk, specjalista ds. żywienia

Dyplomowana specjalistka do spraw żywienia i dietetyki, absolwentka SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.

Na co dzień zajmuje się układaniem spersonalizowanych diet, dostosowanych do potrzeb i upodobań Pacjentów, prowadzi konsultacje i prelekcje żywieniowe skierowane do osób zmagających się z licznymi problemami natury żywieniowej i zdrowotnej.

W wolnym czasie chętnie uczestniczy w konferencjach, kongresach i szkoleniach poświęconych zagadnieniom dotyczącym żywienia – profilaktyki żywieniowej oraz dietetycznego wspomagania leczenia licznych jednostek chorobowych. Poza pracą z Pacjentami pisze artykuły, występuje jako ekspert w mediach i pogłębia swoją wiedzę śledząc bieżące doniesienia naukowe.

Praca dietetyka jest jej pasją, a każdy kolejny Pacjent, osobistym wyzwaniem, do którego zawsze podchodzi indywidualnie, uwzględniając wszelkie preferencje i upodobania.

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596