Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

PSYCHOLOG , PSYCHOTERAPEUTA

Karolina Krzysik-Klemanów

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

 

Psycholog i psychoterapeuta psychoanalityczny, pracujący psychoanalitycznie i wspierająco z dorosłymi oraz z dziećmi.

Pracuje terapeutycznie z osobami dotkniętymi problemem depresji, zaburzeń nerwicowych (zaburzeń lękowych, zespołów natręctw, zaburzeń somatyzacyjnych i dysocjacyjnych), osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości i zaburzeniami łaknienia. Prowadzi poradnictwo i wsparcie psychologiczne dla osób w kryzysie życiowym, przeżywających trudności w życiu osobistym czy zawodowym. Realizuje zajęcia psychoedukacyjne i terapię  dzieci dotkniętych autyzmem, zespołem Aspergera, z problemami w kontroli emocji czy z niedostosowaniem społecznym. Udziela też wsparcia terapeutycznego ich bliskim.

 

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

 

Doświadczenie kliniczne zdobywała pracując m.in. na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie, w Klubie Integracji Środowiskowej “Relaks” dla osób z zaburzeniami psychicznymi, działającym przy OPS Ochota w Warszawie, w Centrum Terapii Synergis w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

Prywatnie pasjonuje się muzyką rockową, pochłania powieści kryminalne – zarówno polskie, jak i zagraniczne i fascynuje się kotami oraz felinoterapią.

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596