Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

DIETETYK

Karina Słota

DIETETYK

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w prowadzeniu pacjentów zmagających się z nadwagą, zaburzeniami metabolicznymi, insulinoopornością, nietolerancjami pokarmowymi oraz chorobami układu immunologicznego m.in. Hashimoto, Graves-Basedow, reumatoidalnym zapaleniem stawów i celiakią. Plany żywieniowe dobieram w sposób indywidualny i opieram je o szczegółowy wywiad z pacjentem oraz badania laboratoryjne.Swoją wiedzę sukcesywnie poszerzam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach oraz na co dzień czytając opracowania związane z dietetyką.

Wierzę, że dieta to nie tylko krótkotrwała zmiana nawyków żywieniowych, ale przede wszystkim nowy styl życia, w którym jednocześnie dbamy o prawidłowy jadłospis, odpowiednią ilość i jakość snu, aktywność fizyczną oraz wewnętrzną harmonię.

Moja pasja stała się moją pracą, dlatego w wolnym czasie rozwijam swoje zdolności kulinarnie wymyślając zdrowe odpowiedniki popularnych słodkości. W wolnym czasie najchętniej czytam książki podróżnicze i uwielbiam dekorować wnętrza.

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596