Witaj na stronie Poradni Dietetycznej 4LINE

DIETETYK, PSYCHODIETETYK

Ewelina Gleń

 DIETETYK, PSYCHODIETETYK

 

Absolwentka dietetyki studiów licencjackich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach i studiów magisterskich  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych z Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Przeprowadzam konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne  dla dzieci i  dorosłych. Prowadzę pacjentów  z nadwagą, otyłością, insulinoopornością, chorobami tarczycy. Konsultuje również pacjentów z zaburzeniami odżywiania . Ustalam plany dla  kobiet w ciąży i karmiących jak również bilansuje plany żywieniowe osób będących wegetarianami i weganami.

Jadłospisy dostosowuje do stylu życia pacjentów i ich upodobań kulinarnych.
Uważam, że kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych nie na tydzień, czy miesiąc ale na stałe. Wiem, jak ważna jest współpraca dietetyka z pacjentem, dlatego staram się, aby była ona jak najbardziej efektywna.

Prywatnie  szczęśliwa mama , każdą wolną chwilę staram się spędzić aktywnie z rodziną.   Jestem miłośniczką zwierząt, mam psa, z którym  uwielbiam chodzić na spacery mimo, że szczeka na wszystko co się rusza;)

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę już teraz

Zadzwoń 502 501 596